Giresun Işık Gazetesi -
$ DOLAR → Alış: 3,91 / Satış: 3,92
€ EURO → Alış: 4,82 / Satış: 4,84

GİRESUNSPOR’A ŞAPKALARI HAZIRLAYIN

  • 09.12.2015

Bizler gazeteciler olarak GİRESUNSPOR’u “oynadıkları kötü futbol ve yenilgi sonraları” yazdığımız kritikler ile tokmaklar elimize geçmiş misali davullara GÜM GÜM vurur gibi eleştiririz.

Ya güzel futbol ve galibiyetler ile başarılar sonrasında sonrasında ise göklere çıkarmasını,kutlamasınıda,tebrik etmesinide iyi biliriz.

Sonrasında ise sorarız:Şapka çıkarılması gerekmez mi?

Giresunspor,son alınan farklı ve net 5-1 lik Boluspor galibiyeti sonrasında geçen seferki yazımda kaleme aldığım gibi başarılı bir teknik adamdan yine söz etmek isterim.

Futbolcular ve yönetim arasında asıl görevinin yanı sıra köprü görevi üstlenen,üst üste beş galibiyette büyük pay saibi “ERKAN SÖZERİ”için ne kadar methiyeler düzülse az kalır.

Sonrasında ise sormak gerekir:Bu başarıya şapka çıkarılması gerekmez mi?

Ya üst üste alınan galibiyetlere ve yakalanan lig ikinciliğine ne demeli.

Beşinci galibiyet ile yakalanan lig ikinciliği sonrasında sızlanıyoruz:Neden Erkan hoca ile lige başlanmadı?”Erkan hoca lige girilmiş olunsaydı iddia ediyorum GİRESUNSPOR şu anda açık ara lider idi”.

Bu arada bir futbolcuya,geçen sene kaptan Ergün Çakır’ın gölgesinde kalan,oyuna sonradan dahil edilen,bu sezon ise formunun zirvesinde bir santrafor “VEDAT MURİÇ”.

Takımı attığı ligde attığı gollerden dokuzuına imza koyan Vedat Muriç için sormak istiyoruz:

Bir anda gol krallığında iddialı duruma da gelen VEDAT MURİÇ için şapka çıkarılması gerekmez mi?

Son Boluspor maçında attığı üç gol ise görülmeye değerdi.

Giresunspor Başkanı M.Temel Bozbağ bu başarılarda katkısı büyük değil mi?Giresun’un ekonomisine uygun yaptığı dış transferler sonrasında taraftarların olumsuz tepkilerine maruz kalmış ve her şeyi zamana bırakmış ve “BEKLE GÖR” politikası uygulamayı uygun bulmuştu.

Yine o olumsuz eleştirileri yapanlara şimdi sormak istiyorum:

Yaratılan ekonomik takım ile yakalanan lig ikinciliği sonrasında o haksız eleştirileri unuttukları gibi başarılara alkış tutmaları ile dikkatleri üzerlerinde toplamaları,başarıda büyük pay sahibi “BAŞKAN BOZBAĞ’a” şapka çıkarılması gerekmez mi?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın