$ DOLAR → Alış: 6,54 / Satış: 6,57
€ EURO → Alış: 7,46 / Satış: 7,49

150 BİN TON ÜRETİM

150 BİN TON ÜRETİM
Reklam

Giresun İl Özel İdare Genel Sekreterliği İşletme Müdürlüğü ekiplerince son 6 ay içinde yaklaşık 150 bin ton asfalt ve beton malzeme üretildi.

Özel İdare Genel Sekreterliği yine aynı zaman içinde renksiz ve renkli kilitli parke, renkli ve renksiz bordür, yağmur oluğu ve renkli yağmur oluğu, filler, mıcır, doğal kum, karışık agrega kırma kumunda üretimini yaptı.

Özel İdare Genel Sekreterliği beton ve asfalt malzemeleri üretimi ile birlikte köy yolları, köy grup yolları, grup yolları ve ana yol asfaltlama çalışmaları hızlı ve seri şekilde yapılmasını sağladı. Üretimin önümüzdeki günlerde daha da hızlanacağı ve ihtiyaç duyulan şu ana kadar yapılamayan birçok köy yolunun en kısa sürede bitirileceği ifade edildi.

Bilindiği üzere Giresun İl Özel İdaresi il genelinin tamamında 16 ilçe merkezi ve bağlı köylerinde, köy yollarında sorumluluk bölgelerinde hizmet veriyor. Bu hizmetler tamamen vatandaş odaklı yapılırken, yapılan işlerinde en kısa sürede bitirilmesi ana hedef olarak ortaya çıkıyor. Gerek muhtarlar ve gerekse vatandaşlar Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğinin yaptığı bu hizmetlere teşekkür ederken, “Hiçbir isteğimiz geri kalmıyor planlanan ve uygulamaya konan tüm hizmetleri alıyoruz, tabi biraz daha takip gerektiriyor. Genel sekreterimiz ve ilgili diğer tüm çalışanlar özverili çalışmalarından dolayı sonsuz teşekkür ederiz” dediler.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.