$ DOLAR → Alış: 6,26 / Satış: 6,29
€ EURO → Alış: 7,37 / Satış: 7,40

AMERİKANIN SİNSİ PLANLARI…

Çınar ÇETİNKAYA
Çınar ÇETİNKAYA

PEARL HARBOR BASKINI ve 11 EYLÜL İKİZ KULELERE SALDIRI…
AMERİKANIN SİNSİ PLANLARI…
2. Dünya savaşına ABD nin neden katıldığını nasıl bilirdik?
“2. Dünya Savaşı devam ederken, Japonya hava güçleri, Hawai adasında bulunan ABD ye ait Pearl Harbor deniz üssüne 7 Aralık 1941 tarihinde bir hava saldırısı düzenleyerek 90 dakika içerisinde 12 savaş gemisini batırmışlar, 188 savaş uçağını kullanılamaz hale getirmişler, 2403 ABD askerinin ölümüne 1178 kişinin de yaralanmasına sebep olmuşlardı.”
Bu saldırı sonrası ABD Japonya’ya savaş ilan ederek 2. dünya savaşına girmiştir.
Savaşın gerisini ve sonuçlarını biliyorsunuz, uzatmıyorum…
Yıllar sonra bu savaşta görev almış bazı ABD li komutanlarının ölüm döşeğinde iken Japonya’nın bu baskını için bakınız ne demişlerdi:
“Bizler, Japonya’nın üssümüze saldırı yapacağının istihbaratını önceden almıştık. Japonya’nın görüşme şifreleri kırmış bu planlarını öğrenmiştik. ABD halkı, 2. dünya savaşına ülkesinin dâhil olmasını istemiyordu. Ancak ABD nin uzun soluklu çıkarları için bu savaşta yerimizi almalıydık… Japonların hava saldırısını bilerek bekledik ve sonucunda halkı ikna olmuş vaziyette savaşa girdik, istediğimizi aldık, yani dünyanın en büyük gücü olduk”
…..
Çok sonra ne oldu?
11 Eylül 2001 de Arap kılıklı, Müslüman kimlikli El Kaideli çeteler, kaçırdıkları uçaklarla New York’da 110 katlı iki yüksek iş kulelerine, ABD Savunma Bakanlığına saldırmışlar ve bu saldırı sonucu binalar çökmüş ve 3000 kişi ölmüştür.
11 Eylül saldırılarının ardından birçok komplo teorisi de ortaya atılmıştır.
İddialara göre “11 Eylül saldırıları, Amerikan hükumeti ve gizli servisi tarafından bilerek uygulandı. Yapılan bu saldırılar, Orta Doğu’ya ve Afganistan’a yönelik işgal faaliyetlerinin meşrulaştırılması için gerçekleştirildi”

Komplo teorisyenleri, ABD’deki 11 Eylül saldırılarının Afganistan’a ve Müslüman ülkelere yapılmak istenen müdahalenin ülke ve dünya kamuoyunun da desteklemesi için bilerek yapıldığını savunmuşlardır.
Sonra ne oldu
1. ABD, Afganistan’a daldı Ortalığı yakıp yıktı. İstediği düzeni kurdu. Dünya eroin ticaretini ele geçirdi, Uranyum elde edecek maden ocaklarını açtı, kargo uçakları ile bu madeni ülkesine taşımaya başladı, kimsenin bilmediği çok zengin altın madenlerini işletmeye başladı. Yani Afganistan’ın zenginliklerine el koydu
2. ABD, 11 Eylül saldırısını finanse etti bahanesi ile Libya’ya daldı. Dünyanın petrol ham maddesi zengini ülkeyi ele geçirdi, Kaddafi’yi öldürttü.
3. Kimyasal Silah kullanıyor bahanesi ile Irak’a daldı Saddam’la birlikte 1,5 milyon Müslümanı öldürdü, zengin petrol yataklarını ele geçirdi.
4. Aynı bahane ile şimdi Suriye’ye dalınacak ve sonrasında sıra İran ve Türkiye’ye gelecek..
Bunları neden yazıyorum.
ABD siyaset mühendisleri, ülkenin büyük çıkarları uğruna kendi vatandaşlarının canını bile alabilip, milyonlarca Müslüman kanı akıtırken, milleti yerinden yurdundan edip onların zenginliklerine el koyarken, bizim Müslüman görünümlü siyasetçiler – ne hikmetse- ABD yi destekleyip, ABD askerleri için dua bile edebiliyorlar.
Milli Mücadele yıllarında Yunan işgalini destekleyenler kimlerdi?
Dinci yobazlar..
Şimdi Müslüman kanı akıtanları alkışlayanlar, destekleyenler onların sağ salim evlerine dönmeleri için dua edenler kimler?
Okumuş (!) siyaset dehası, makam mevki sahibi iyi Müslüman görünümlü “Din Tacirleri”..
Anlayın artık!
Bu dinci ABD cilerin peşine takılmayı bırakın.!
Milli olun, vatanınıza, milletinize, dininize sahip çıkın!

Bırakın günübirlik konuları

Her olayın altında ABD nin sinsi bir planı olduğunu unutmayın!

YAZARIN SON YAZILARI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.