$ DOLAR → Alış: 4,46 / Satış: 4,48
€ EURO → Alış: 5,26 / Satış: 5,28

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Bugün hem kişisel fikirlerinizi hem de dış görünüşünüzü yenilemek adına bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise partnerinizle aranızdaki sorunların sebebini bir anda kendinize yükleyerek gereksiz bir suçlama içinde olabilirsiniz. Bunu yaparak kendinize haksızlık etmemeli her zaman karşınızdaki kişide de bir yanılma payı olabileceğini düşünmelisiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Özel ilişkilerde adeta bir ilkbahar havasının estiği ilişkilerde ani kıpırdanışlar söz konusu. Bazı önemli sürprizler güne damgasını vurabilir. Karşınızdaki kişiden alacağınız haberler kendinizi aşka karşı daha güvenli ve sevgi dolu hissetmenize yardımcı olacaktır. Kafanızdaki kuruntuları ve önyargıları artık bir kenara bırakın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Bugün kontrolünüz dışında gelişen olaylara karşı bir açıklık getirmek isteyebilir, sizin üzerinize hiç vazife olmadığı halde sanki olayların suçlusu sizmişsiniz gibi cevap vermek isteyebilirsiniz. Aynı zamanda bazı sırların da bu esnada çıkmış olması sizi fazlasıyla derin düşüncelere sevk edebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Geçmiş aşklarınızın yaşamında olan bazı değişimler sizleri anlık olarak depresyona sokabilir. Bazı şeyleri kafanızda bitirmediğiniz sürece yaşanılan olumlu şeyler size olumsuz gibi görünmeye devam edecektir. Kendinize ve yaşamınıza karşı yaptığınız bu haksızlığa bir an önce dur demesini bilmelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün eskiye dair özlemleriniz artabilir ve geçmişte en çok neyi ve kimi özlemişseniz onu hatırlayarak vakit geçirebilirsiniz. Geçmiş sosyal çevre ile bazı iletişimler kurabilir onlarla yeniden bir araya gelebilirsiniz. Eski küskünlükler yaşanmışlıkları bir kalemde silmeniz gerekebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Geçmişten bugüne kadar getirdiğiniz sorunlu konularda yakın çevre ve akrabalar arasında fikir ayrılıkları yaşanabilir ve uzlaşma sağlamak gerçekten zor olabilir. Bu bağlamda sizin ya da karşınızdaki kişilerin yanlış yaptığını anlama konusunda yanılgılar oluşabilir. Bugünlerde düşünmeden yaptığınız harcamalar ani para kayıplarını da beraberinde getirebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Yakın çevrenizde eski dostlukların yeniden gündeme gelip görüşmelerin sağlandığı bir gün olabilir. Biten şeylerin ardından nokta koymayı başarabilirseniz karşınıza çıkan fırsatları bu anlamda daha güzel değerlendirebilirsiniz. İlişkinizde karşılaşacağınız problemler sizleri geleceğe yönelik planlarınızda değişiklik yapmaya itebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Aşkta yaratıcılığın ve romantizmin arttığı önemli bir zaman dilimi. Karşı taraftan alacağınız adımlar bugün sevgi konusunda hiç beklenmedik duygular yaşamanıza neden olabilir ve güven içinde ilişkinize devam edebilirsiniz. Çocuk sahibi olanlar için onların yaşamı ile ilgili güzel gelişmeler duyabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Özel ilişkilerde tam olarak olmak istediğiniz kişi ile şimdiki kişiliğiniz arasında uçurumun olması sizi bazı konularda dengeli bir tutum sergileme noktasında zorluyor olabilir. Karşınızdaki kişiyi yargılamadan önce kendinizde olan bu durumu önce çözmeniz ilişkinizin olumlu yönde yürümesi açısından faydalı olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Önemli ortaklık projelerinizi önümüzdeki günlerde hayata geçirmek için vereceğiniz ani kararlar sonrasında sizlere keşke yapmasaydım, dedirtebilir. Durumlar biraz daha netleştikten ve şartlar duruma uyum sağlandıktan sonra bu fikrinizi gerçekleştirmeniz daha stratejik olacaktır.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bugün içsel anlamda kendinizle çekiştiğiniz bir konuda karşınızdaki insanların en ufak bir hareketi üzerine tepkiyle karşılık verebilir ve kendinizdeki bu öfkeli hali karşınızdaki kişiye istemeden yansıtabilirsiniz. Her şeyi fazla takma huyunuz sizi yaşamdan keyif alamaz bir hale getiriyor. Bir arkadaşınızın daveti üzerine beklenmedik bir organizasyona katılmanız gerekebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Kafanızdaki bazı konular netleşmediği sürece yaşamınıza renk gelecek gibi gözükmüyor. Finansal ilişkileri beraber yürüttüğünüz kişilerle aranızdaki kutuplaşma ev ve aile hayatınızda da gerginliklere neden olurken aslında farkında olmadan attığınız adımlar bütün bunları yaşamanıza neden olmaktadır. Bugün kazançlarınızı toparlamanız gerekmektedir.