$ DOLAR → Alış: 6,26 / Satış: 6,29
€ EURO → Alış: 7,37 / Satış: 7,40

BOZBAĞ SUSKUNLUĞUNU BOZDU

*6 senede 60 trilyonun üzerinde para ödedi şerefiyle namusuyla ama kimse bu nasıl ödendi diye sormuyor

* Aykut Demir’i aldım a milli takım sporcusu, saçıyla, sakalıyla iki ay uğraştılar. Ligin 7’nci haftası lig liderliğine gidiyoruz hocamıza istifa diye bağırıyorlar

BOZBAĞ SUSKUNLUĞUNU BOZDU
Reklam

Kulüp tesislerinde kameraların karşısına geçen Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, geride kalan sezonu değerlendirdi.

“Açıkçası her sene farklı hedefle başlayan ayakta kalma mücadelesi veren Giresunspor vardı.” diyen Bozbağ, “Geride kalan sene biraz daha kapsamlı yukarılara oynamayı hedefleyen bir Giresunspor yapmaya çalıştık. İlk devre bunu yaptığımızı düşünüyorum ama ikinci yarıdaki performansımız bütün Türkiye’yi şaşırttı. Bunu sportif açıdan söylüyorum. Diğer yönetimsel açıdan hiçbir zafiyete uğratmadan sezonu tamamladık. İkinci yarı performansında dostun düşmanın ne demek olduğunu, kötü günlerin sana neler yaşatacağını gördüm. Bugün Giresunspor’un herkese örnek bir durumu var. Ben eleştirilere kızmıyorum ben hakaretlere kızıyorum. Bizim tek derdimiz bu memleketin takımına hizmet etmekti. Evet, şampiyonluk dedim seneye başlarken, ben bununla bile suçlanabilen bir başkan oldum. Aykut Demir’i aldım a milli takım sporcusu, saçıyla, sakalıyla iki ay uğraştılar. Ligin 7’nci haftası lig liderliğine gidiyoruz hocamıza istifa diye bağırıyorlar. Her şeyi yaptılar ama büyük Giresunspor’un gerçek taraftarlarına ‘yönetim istifa’ diye bağırtamadılar. Eminönü’nde kuyumcuda çalışan çocuğa dört yüz milyar sözleşme imzalatan şerefsizlere laf söyledim ben. Ben başka kimseye laf söylemedim. 6 senede 60 trilyonun üzerinde para ödedi şerefiyle namusuyla ama kimse bu nasıl ödendi diye sormuyor. Biz bu kulübü buralara kolay getirmedik.

Bu ödüller boşuna verilmiyor. UEFA lisansı boşa verilmiyor. İnanılmaz derecede olumlu ambiyanslar alıyoruz. Giresunspor’a yaptığım hizmetler nedeniyle onur duyuyorum, gurur duyuyorum. Giresunspor markası değer kazanmaya devam edecek bundan kimsenin şüphesi olmasın. 41 senedir kimsenin başaramadığını başarmak istedik ama olmadı, vazgeçecek miyiz asla. Herkes yüreğinin ekmeğini yer. Bizi sevenlerden Allah razı olsun. Dualarını bizden esirgemeyenlerden Allah razı olsun. Başta Milli Savunma Bakanımız her dönem Giresunspor’a destek verdi. Biz bir yerlere gelen insanlarımızla ne olur gurur duyalım. Kimse kimseyi boşa bir göreve getirmiyor. Buralara gelmek kolay değil. Tekrar kendisine çok teşekkür ediyorum. Ben yönetici olarak görevimi yapmışım, görevini yapmayan gider.

EMEĞİN EMEKÇİNİN FUTBOLCUNUN PARASINI VEREN BİR KULÜP GİRESUNSPOR,  O YÜZDEN ÇOK TERCİH EDİLİYORUZ

En yüksek primleri okuduk. Hizmet edenden Allah razı olsun, Giresunspor’a futbolcuyu getiren yeteneğidir, gönderen karakteridir. Emeğin emekçinin futbolcunun parasını veren bir kulüp Giresunspor,  o yüzden çok tercih ediliyoruz. Futbolcuya 13 maç başı borcumuz var. Önümüzdeki hafta içerisinde yazacağız çeklerimizi ve oyuncularımızla helalleşeceğiz. Son maçta Dale kulağını tıkadı. Sen markette futbolcuyu tokatlarsan ben bu oyuncuyu nasıl takımda tutacağım. Kiralıklar döndü, yabancılarla göndereceklerimiz olabilir. Gençlerimize mutlaka bizle beraber transfer dönemi açıldığında teklifler olacaktır. Ufak ufak yoklamalar başladı. Biz Giresunlu çocuklara elimizden geldiğince şans vermeye çalışıyoruz. Ama buda bazen farklı yorumlanıyor. Stadın hazırlanması yaklaşık bir seneyi bulur. Stadın altındaki dükkanların Giresunspor’a verilmesi hemen hemen kesin gibi” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.