$ DOLAR → Alış: 6,12 / Satış: 6,14
€ EURO → Alış: 7,20 / Satış: 7,23

DERELİSPOR’DAN ALT YAPI ATAĞI

DERELİSPOR’DAN ALT YAPI ATAĞI
Reklam

Dereli’de ‘Futbol Okulu Projesi’yle geleceğin yıldızlarını yetiştirmek için kollar sıvandı

Giresun Süper Amatör Küme ekiplerinden Derelispor, geleceğini sağlam temeller üzerine kurmak üzere ilçede Futbol Okulu Projesi’ni hayata geçirdi.

Dereli Belediye Başkanı Kazım Zeki Şenlikoğlu ile Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Özer’in de büyük önem ve destek verdiği proje, Derelispor Antrenörlüğüne getirilen Selahattin Ceylan’ın nezaretinde başladı. Futbol okulunda öğrenciler çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar.

ŞENLİKOĞLU; “YENİ YILDIZLAR YETİŞTİRECEĞİZ”

Dereli Belediye Başkanı Kazım Zeki Şenlikoğlu; “Başlatmış olduğumuz bu proje ile hem gençlerimizi spora yönlendirecek, hem de Derelispor’un alt yapısını sağlam temeller üzerine kurarak Giresun ve Türk futboluna yeni yıldızlar yetiştireceğiz” dedi.

CEYLAN; “ÖZKAYNAK PROJEMİZİ BAŞLATTIK”

Antrenör Selahattin Ceylan ise, “Uzun yıllar Giresunspor alt yapısında çalışma yaptım ve bu sezon Derelispor ile anlaştım. İlçede gördüğüm yüksek futbol potansiyelini daha da geliştirmek ve Dereli ilçemizin futbolda daha da fazla söz sahibi olması, kendi kaynaklarını kullanması için Belediye Başkanımızın da desteği ile bu projeyi başlattık. Hedefimiz Derelispor’u başarıya taşımak. Birkaç seneye bu çalışmalarımızın meyvelerini alacağımıza inanıyorum” dedi.

Haber: İlyas KOSER

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.