$ DOLAR → Alış: 6,12 / Satış: 6,14
€ EURO → Alış: 7,20 / Satış: 7,23

EMÜR’DEN MUHTARLARLA İSTİŞARE

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, merkez mahalle muhtarları ile istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

EMÜR’DEN MUHTARLARLA İSTİŞARE
Reklam

Keşap merkeze bağlı Mahalle Muhtarları ile bir araya gelen Başkan Mehmet Emür, “Toplantımızın amacı Keşap için neler yaptık ve en güzel hizmeti nasıl yapabiliriz? Bu konular üzerinde fikir alışverişinde bulunduk” dedi.

Emür “Muhtarlarla istişare toplantısında bulunduk. Birlik beraberlik içinde tüm muhtarlarımızla ortak amacımız vatandaşımıza hizmet birliği sağlamak. Çünkü yerel yönetimlerin en önemli ayağını oluşturan ve halkın sesini birinci ağızdan aktaran muhtarlarımız ile bir bütünüz. Onlar bizim gözümüz, kulağımız. Vatandaşlarımızın, sorunlarını ve isteklerini en iyi bilenler. Muhtarlarımıza çok büyük önem ve ehemmiyet veriyoruz. Yol ağı genişletme, alt yapı ve üst yapı  çalışmalarımız da tüm hızıyla devam ediyor. Mahalle yollarımız ilçe merkez yollarımız ile aynı şartlarda. Yatırım ve çalışma programımızı vatandaşlarımızın en çok istediği işleri belirleyerek yapıyoruz” dedi.

Emür, “Muhtarlarımız bizim çalışma arkadaşımız. İşbirliği ve uyum içinde çalıştık ve çalışmayada devam edeceğiz. Bu tür faydalı görüşmeler Keşaplılara hizmet olarak dönecektir. Her türlü sorun ile karşılaştıklarında çözüm noktasında biz belediye olarak her daim muhtarlarımızın yanındayız. Bununla birlikte yaklaşan yerel seçim süreci ile istişarelerde bulunduk. Keşap’ın tüm mahallelerine eşit hizmet götürmek ve vatandaşların öncelikli isteklerini yerine getirmek için çalışıyoruz. Bu nedenle muhtarlarımızla sık sık biraraya geliyoruz” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.