$ DOLAR → Alış: 6,54 / Satış: 6,57
€ EURO → Alış: 7,46 / Satış: 7,49

‘ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN HER ZAMAN DESTEKÇİSİYİZ’

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Engelliler Haftası olması dolayısıyla Omurilik Felçliler Derneğini ziyaret etti. Engelli vatandaşların haftasını kutlayan Erener, onlar istek ve sıkıntılarını dinledi.

‘ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN HER ZAMAN DESTEKÇİSİYİZ’
Reklam

Belediye Başkanı Tolga Erener, belediye olarak engelli vatandaşların her zaman destekçisi olduklarını söyledi. Görele Belediyesi olarak engelli vatandaşların hayata pozitif bakması ve sosyal hayatın içinde olması gerektiğine inandıklarını belirten Erener, şunları kaydetti:

“Yaptıkları tüm çalışmaları destekliyoruz. Bu anlamda engelli vatandaşlara acıma duygularıyla yaklaşmak yerine onların hayatını kolaylaştıracak ve toplumdan uzaklaşmamalarını sağlayacak hizmetlerin geliştirilmesini esas alıyor, her zaman onların destekçisi olmaya çalışıyoruz. Onları sadece bir gün değil, her gün hatırlıyor, yanlarında oluyoruz. Bu duygularla tüm engelli kardeşlerimizin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutluyor, saygılar sunuyorum” dedi. Belediye Başkanı Tolga Erener, tüm engelli vatandaşlar adına Türkiye Omurilik Felçliler Derneği Görele Şubesi Başkanı Asiye Divli’ye çiçek takdim etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.