$ DOLAR → Alış: 6,54 / Satış: 6,57
€ EURO → Alış: 7,46 / Satış: 7,49

FUTBOL TURNUVASINDA TER DÖKTÜLER

FUTBOL TURNUVASINDA TER DÖKTÜLER
Reklam

Duroğlu Mustafa Efendi Camii Yaz Kur’an Kursu birinci, Çıtlakkale Seyyid Mehmet Paşa Camii Yaz Kur’an Kursu ikinci, Yavuz Sultan Selim Camii Yaz Kur’an Kursu üçüncü oldu.

Yaz Kur’an Kursu’nda öğrenim gören öğrenciler Gençlik Merkezi’nde düzenlenen futbol turnuvasına katıldılar.

Giresun Müftülüğü, Yaz Kur’an Kurslarında öğrenim gören öğrencilerin iyi bir eğitimle birlikte sosyal becerilerinin de gelişmesi için etkinlikler gerçekleştiriyor.

Teyyaredüzü Mahallesi’nde bulunan Giresun İl Özel İdaresi Gençlik Merkezi’nde camiler ve Kur’an kurslarında eğitim gören öğrenciler arasında “Yaz Kur’an Kursları Futbol Turnuvası” gerçekleştirildi.

Giresun Müftü Yardımcısı Yusuf Genç, öğrencilerin şenlik havasında güzel bir gün geçirmesi için düzenlenen organizasyonun kaynaşmaya vesile olduğunu belirterek, “Yarışmalara katılan tüm öğrenciler bizim için birinci sayılır. Asıl olan şenlik havasında geçen bu etkinliğe katılımın sağlanmasıdır. Tüm öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Turnuvaya katılan 16 caminin öğrencileri, kazanmak için ter döktüler. Futbol Turnuvası’nda Duroğlu Mustafa Efendi Camii Yaz Kur’an Kursu birinci olurken, Çıtlakkale Seyyid Mehmet Paşa Camii Yaz Kur’an Kursu ikinci, Yavuz Sultan Selim Camii Yaz Kur’an Kursu ise üçüncü oldu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.