$ DOLAR → Alış: 6,26 / Satış: 6,29
€ EURO → Alış: 7,37 / Satış: 7,40

GİRESUN’DA BİR İLK DAHA

Hentbolda Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası, 14-19 Mayıs tarihleri arasında Görele ve Tirebolu’da düzenlenecek.

GİRESUN’DA BİR İLK DAHA
Reklam

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener’in spora ve sporcuya verdiği büyük destekler meyvelerini vermeye devam ediyor.

Görele Belediyesi Bayan Hentbol Takımı’nın Giresun tarihinde bir ilki başararak Bayanlar Hentbol 1. Ligi’ne yükselmesinin ardından Türkiye Hentbol Federasyonu Görele’yi onurlandırdı. Türkiye Hentbol Federasyonu, Görele’de hentbola yapılan desteğe kayıtsız kalmayarak 14-19 Mayıs 2018 tarihleri arasında organize edilecek olan Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası’nın Görele’de yapılmasına karar verdi. Bu önemli organizasyonda Türkiye şampiyonu olmak için Türkiye’nin Yıldız Erkekler Hentbol kategorisindeki en iyi 16 takımı Giresun’a gelecek. Görele ve Tirebolu’da oynanacak müsabakaların ardından Türkiye Şampiyonası’nda dereceye giren takımlar belirlenecek.

KAYA, “İLİMİZİN TANITIMINA BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK”

Bu önemli organizasyonun ilimize alınmasında büyük emekleri bulunan Giresun Hentbol İl Temsilcisi ve aynı zamanda Merkez Hakem Komitesi Üyesi İsmail Hakkı Kaya, spora ve sporcuya yapılan yatırımın, verilen desteğin, Türkiye’nin geleceği olan gençlere yapılan en önemli yatırım olduğunu söyledi.

Sporun bacasız bir fabrika olduğuna dikkat çeken Kaya, Giresun’da ilk kez hentbol branşında Türkiye Şampiyonası düzenleneceğini hatırlatarak, “Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası’nın ilimizde organize edilecek olması hem ilimizin, hem Görele’nin, hem de Tirebolu’nun tanıtımına da büyük katkı sağlayacaktır. Bu önemli organizasyonun ilimizde yapılmasını sağlayan Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanımız Sayın Bilal Eyüboğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile her zaman sporun ve sporcunun destekçisi olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sayın Hasan Bulut ve Görele Belediye Başkanımız Sayın Tolga Erener’e teşekkür ediyorum. Giresun’da misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.