$ DOLAR → Alış: 6,54 / Satış: 6,57
€ EURO → Alış: 7,46 / Satış: 7,49

GÖRELE’DE BİR SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ DAHA

GÖRELE’DE BİR SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ DAHA
Reklam

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında gençlere ve eğitime verdiği destekle adından her zaman bahsettiren Görele Belediyesi ilköğretim öğrencilerimize yönelik ücretsiz sinema keyfi yaşattı.

Gençlerin sosyalleşerek, topluma daha yararlı bireyler olabilmeleri sosyal sorumluluk projesini sürdüren Görele Belediyesi, ilköğretim öğrencilerimizi bulundukları okullarından alarak, ücretsiz sinema keyfi yaşattı. Sinema keyfi sonrası alışveriş görme imkanı da bulan öğrencilerimize çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Belediyemiz tarafından ücretsiz sinema imkanı bulunan öğrencilerimiz, bizleri düşünüp bu etkinliği gerçekleştiren Görele Belediye Başkanı Tolga Erener’e teşekkür etti.

Sosyal Belediyecilik hizmetleri kapsamında merkez ve ilçelerde gençlere yönelik bir çok çalışmaya imza atan Erener, “Görele’mizin ismini yapmış olduğumuz etkinliklerle dünyaya tanıtmaya devam ediyoruz. Gençleri tarihe yolculuğa çıkartırken bir yanda da gençlere yönelik kurmuş olduğu tesisler, kurslar ve düzenlemiş olduğu eğitim yardımlarıyla gençleri geleceğe emin adımlarla hazırlanmasına katkı veriyoruz” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.