$ DOLAR → Alış: 6,26 / Satış: 6,29
€ EURO → Alış: 7,37 / Satış: 7,40

GÖRELE’DE OKUL BAHÇELERİ TEMİZLENİYOR

Görele Belediyesi tarafından 2018-2019 Eğitim ve Öğretim sezonunun başlamasına bir hafta kala güvenlik önlemlerinin ardından okul bahçelerinde temizlik çalışmalarına da başladı.

GÖRELE’DE OKUL BAHÇELERİ TEMİZLENİYOR
Reklam

İlçede bulunan tüm okulların bahçelerinde yıkama çalışması gerçekleştiren Belediye, eğitim ve öğretime bir hafta kala güvenlik ve temizlik çalışmalarını hızlandırdı.

Belediye Başkanı Tolga Erener, temizlik işleri bünyesinde oluşturulan ekipler tarafından ilk ve ortaokul düzeyindeki okulların bahçelerinde ve okul çevrelerinde genel temizlik çalışmalarının yapıldığını söyledi.

Görele Belediyesi olarak 2018-2019 yeni eğitim- öğretim yılında da öğrencilerin her alanda yanlarında olacaklarını belirten Erener, “Öğrencilerimizin daha temiz bir ortamda eğitim görmeleri için başlattığımız çalışma ile bütün okulların bahçelerini ve çevrelerini tazyikli su ile yıkayarak, genel temizliğini yaptık. Okul yöneticileri ve velilerimizin istedikleri güvenlik çalışmalarını da yapıyoruz. Görele Belediyesi olarak her zaman eğitimin yanındayız. Çocuklarımızın her alanda almış oldukları başarıları destekleyeceğiz” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.