$ DOLAR → Alış: 6,26 / Satış: 6,29
€ EURO → Alış: 7,37 / Satış: 7,40

GÜCE AĞAÇBAŞI YAYLASI FESTİVALLE COŞACAK

Güce Belediye Başkanı Aytekin Geçgel, bütün vatandaşları hafta sonu Güce Ağaçbaşı Yaylası’nda Otçu Göçü Festivali’ne davet etti.

GÜCE AĞAÇBAŞI YAYLASI FESTİVALLE COŞACAK
Reklam

Güce Belediyesi öncülüğünde 7-8 Temmuz tarihlerinde Güce Ağaçbaşı Yaylası’nda Otçu Göçü Festivali organize edilecek.

Festivalde; Resul Dindar, Erdal Güvendi, Alim Koca, Güzel Esma, Hamza Usta, Ertuğrul Alim, Ramazan Bal, Fırtına Cemal, Cengiz Topal, Yılmaz Turan, Hayati Daştan, Ali Osman Kargın, Ünal Turan, Hakan Köntek, Kurtuluş Eyibil ve sürpriz sanatçılar, davetlilere şarkıları ve müzikleriyle unutulmaz anlar yaşatacaklar. Festivalde ayrıca Mehteran Takımı da eşsiz bir gösteri sunacak.

GEÇGEL’DEN FESTİVALE DAVET

Güce Belediye Başkanı Aytekin Geçgel, bütün vatandaşları bu hafta sonu düzenleyecekleri Güce Ağaçbaşı Yaylası Otçu Göçü Festivali’ne davet etti.

Başkan Geçgel, yaptığı açıklamada, “Kültürümüzü yaşatıp, geçmişin izinden geleceğe yürümek için 7-8 Temmuz’da Güce Ağaçbaşı’nda buluşuyoruz. İki gün boyunca Güce Ağaçbaşı Yaylası’nda yapılacak olan festivalimiz de birbirinden kıymetli sanatçıları sizlerle buluşturuyoruz. Yaylaya gelirken yanınızda fotoğraf makinenizi ve dostlarınızı da getirmeyi unutmayın. Hepinizi festivalimize bekliyoruz” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.