$ DOLAR → Alış: 6,12 / Satış: 6,14
€ EURO → Alış: 7,20 / Satış: 7,23

HEDEF, İYİ BİR EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GEÇİRMEK

Görele’de 2018- 2019 eğitim-öğretim planlama toplantısı yapıldı.

HEDEF, İYİ BİR EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GEÇİRMEK
Reklam

Kaymakamlık toplantı salonunda, İlçe Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, tüm okul müdürleri katıldı. Toplantıda okul güvenliği, taşımalı eğitim, akademik, sportif, sanatsal ve kültürel faaliyetler, veli ziyareti, temizlik ve düzen, sınav sonuçları, yabancı dil eğitimi, eğitimde yenilikler gibi birçok konu ayrıntılı olarak değerlendirildi. Kaymakam Ermiş, toplantıda yaptığı konuşmada, akademik, güzel sanatlar, kültürel ve sportif başarı noktasında okulun marka değerini yükseltme gayreti içerisinde olanların kaymakamlık tarafından ödüllendirileceğini söyledi.

Yabancı dilde istekli öğrenciler için haftada en az 8 saat olacak şekilde ek ders uygulaması ve kurs faaliyeti icra edileceğini belirten Ermiş, şunları kaydetti:

“Objektif ölçmeye dayalı hazırlık sınavları belirli bir program dahilinde yapılacak. Tüm okullarımız okul ihtiyaç listesi, ders programı, sınav, deneme sınavı ve hafta sonu kurs programlarını, okulların açılmasından 1 hafta önce internet sitelerinde duyurmuş olacaklar ve çok zaruri olmadıkça değişiklik yapılmayacak. İlk günden itibaren ders ve eğitim başlayacak. Öğrencilerimizin çantasına sadece bilgi değil, selam ve sevgi de koyulacak. Öğrencilerimizin liseye geçiş sınavları sonucunda kendi ilçemizdeki okulları tercih etmeleri konusunda veli ve öğrenci bilgilendirme, okul algısı veya eksik varsa giderilmesi konularında çalışmalar yürütülecek.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.