$ DOLAR → Alış: 6,26 / Satış: 6,29
€ EURO → Alış: 7,37 / Satış: 7,40

HER ZAMAN KEŞAPLILARLA…

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, hafta sonu olduğu gibi hafta içi cemiyet ve ziyaretlerle Keşap’lı hemşerilerini yalnız bırakmadı. Vatandaşlarla iyi günde ve kötü günde bir arada olmaya özen gösteren Başkan Emür, katıldığı düğün evi cemiyetleri dönüşünde de esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

HER ZAMAN KEŞAPLILARLA…
Reklam

Başkan Emür yaptığı açıklamada “Yoğun hafta içi mesaisi temposuna düğün, nişan, sünnet ve cenaze gibi vatandaşımızın tüm cemiyetlerine katılarak mesaimize devam ediyoruz. Mümkün olduğunca davet edildiğimiz etkinliklere katılım gerçekleştiriyoruz. Sevgili Ağabeylerimiz Rafet Tekbaş, Osman Demir, Cengiz Bıçakcı, Talat Külekçi‘yi evlerinde ziyaret ederek düğünlerinin hayırlı olmasını ve evlenecek olan gençlerimiz Özlem & Serdar – Bahar & İlke – Elif & Mustafa ‘ya iki cihan saadeti diledik. Rabbim gençlerimize ömür boyu mutluluklar nasip eylesin” dedi.

“BİRLİK VE BERABERLİK BİZİM İÇİN ALTIN CÜMLE”

Düğün cemiyetleri sonrası esnaf ziyaretleri de yapan Başkan Emür ”Keşap’ımızın, göz bebeği esnafımızı her fırsatta ziyaret ediyoruz. Talep ve şikayetlerini dinliyoruz. Çözümü noktasında gerekli çalışmaların yapılması hususunda talimat veriyoruz. Çünkü biz biliyoruz ki milletin duası, Allah’ın rızası var mı bundan daha ötesi? Birlik ve beraberlik bizim için altın cümle” dedi. Başkan Emür katıldığı tüm cemiyetler ve esnaf ziyaretlerinde hemşerilerinin yoğun ilgi ve sevgisi ile karşılandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.