$ DOLAR → Alış: 6,26 / Satış: 6,29
€ EURO → Alış: 7,37 / Satış: 7,40

İSTEK VE TALEPLERİ DİNLEDİ

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, akşam çayı etkinliği kapsamında mahalle gezilerini sürdürmeye devam ediyor.

İSTEK VE TALEPLERİ DİNLEDİ
Reklam

Belediye Başkanı Tolga Erener, bu kapsamda Bozcaali, Bahçelievler, Cillioğlu, Tepebaşı ve Hürriyet Mahallelerini ziyaret ederek, mahalle halkının istek ve taleplerini dinledi.

Vatandaşlarımızı dinlemek için onların ayaklarına gitmeyi tercih ettiklerini belirten Belediye Başkanı Tolga Erener, “Vatandaşlarımızı dinlemek için onların ayaklarına gitmeyi tercih ediyoruz. Çünkü bize ulaşamayanlar vardır, çekinenler vardır, aklında olanları söyleyemeyenler vardır, ya da bize çok güzel fikirler verecek olanlar vardır diye” dedi.

Halkın taleplerinin kendileri için bir emir olduğunu, çözümü noktasında ellerinden gelenin fazlasını yapmaya çalıştıklarını belirten Erener, şunları kaydetti:

“Hizmetler yaparak, projeler üreterek, Görele’nin her türlü sorununa derman olmaya çalışıyoruz. Hem belediyemizi hem de ilçemizi ilgilendiren sorularınız varsa dinlemek için buradayız. Hangi siyasi partiden olursa olsun, hangi siyasi düşünceyi taşırsa taşısın, hangi köyden, hangi mahalleden olursak olalım biz büyük bir aileyiz. En önemlisi bu. Bunu kabul edebilmek, aradaki engelleri, ön yargıları kırabilmektir.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.