$ DOLAR → Alış: 6,26 / Satış: 6,29
€ EURO → Alış: 7,37 / Satış: 7,40

KEŞAP’TA MAHALLE YOLARI YENİLENİYOR

Keşap genelinde hummalı bir şekilde devam eden çalışmalar kapsamında Yoliçi Mahallesi Gönep Mevkiinde düzenlenme çalışmaları yaz programı dahilinde bayram öncesinde başlanılmıştı. Yeni beton dökümü yapıldı. Sokak yeni bir görünüme kavuştu.

KEŞAP’TA MAHALLE YOLARI YENİLENİYOR
Reklam

Vizyonel projelerle öne çıkarma çalışmalarını hızla sürdüren Keşap Belediyesi, bir taraftan da sağlıklı altyapı ve üst yapı için ilçenin sorunlarını tespit ediyor.

İlçenin Doğu yakasına doğru büyüdüğünü, yerleşim alanı olarak plana işlendiğini hatırlatan Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, “Planlamanın ardından bu bölgelerin sağlıklı ulaşıma kavuşturulması çalışmalarına da hız verdik. İlçemizde vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek için gece gündüz çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana ilçemizin değişim ve gelişmesini kendimize hedef olarak belirledik. Bu hedef doğrultusunda her alanda ilçemizin alt yapı, üst yapı ve ulaşım konularında da hazırladığımız projeler doğrultusunda Keşap halkının mutluluğu için çalışıyoruz. Gönep Mevkiinde 1 kilometrelik beton ve asfalt serimi yapıldı. Ekiplerimiz çalışmalarına devam ediyor. Başta sabırlarından dolayı Keşaplı hemşehrilerimize çok teşekkür ederiz. Yol ağımıza kalıcı ve uzun ömürlü bir yol geçişi sağladık. Halkımızın güvenliği ve rahatlığı için lokomotif olarak sürüyor. İlçemiz yeni modern yollar kavuşana dek çalışmalarımız ivedi olarak sürecek. Hayırlı uğurlu olsun’’ dedi.

Keşap Belediyesi yetkililerine teşekkür eden mahalle sakinleri uzun yıllar boyunca bu yollardan yararlanacak olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.