$ DOLAR → Alış: 6,26 / Satış: 6,29
€ EURO → Alış: 7,37 / Satış: 7,40

KÜMBET ŞENLENECEK

KÜMBET ŞENLENECEK
Reklam

Dereli Belediye Başkanı Zeki Şenlikoğlu, “28. Uluslararası Dereli Kümbet Kültür ve Sanat Festivali”nin 27-29 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirileceğini açıkladı. Şenlikoğlu, başta Giresun halkı olamak üzere yerli ve yabancı turistleri yayla festivaline davet etti.

Başkan Şenlikoğlu, Kümbet’in, Giresun’un yanı sıra Doğu Karadeniz Bölgesinin en önemli yaylalarından birisi olduğunu belirtti.

Her geçen yıl daha fazla yerli ve yabancı turistin ağırlandığı yaylanın tanıtımı amacıyla festival düzenlendiğine işaret eden Şenlikoğlu, etkinliğin bu yıl 27-29 Temmuz tarihleri arasında 28. kez gerçekleştirileceğini kaydetti.

Dereli ilçe merkezinde 27 Temmuz’da başlayacak olan festivalin ana programının 29 Temmuz’da yayla merkezinde organize edileceğini ifade eden Şenlikoğlu, şöyle konuştu:

“Kümbet, Giresun’un ve bölgemizin önemli yaylalarından. Her yıl düzenlediğimiz festivalle de gurbette yaşayan hemşehrilerimiz ile ilçemizde, bölgemizde yaşayanları bir araya getiriyoruz. Hasretlikleri burada sonlandırıyoruz.”

Şenlikoğlu, başta Giresun halkı olamak üzere yerli ve yabancı turistleri yayla festivaline davet etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.