$ DOLAR → Alış: 6,54 / Satış: 6,57
€ EURO → Alış: 7,46 / Satış: 7,49

MİMAR SİNAN ANADOLU LİSESİ GİRESUN BİRİNCİSİ

9.Sınıflar Arası Bilgi Yarışmasında Mimar Sinan Anadolu Lisesi GİRESUN BİRİNCİSİ oldu. Giresun genelinde, aralarında Fen Liseleri, Proje Liseleri ve özel okulların da bulunduğu toplam 86 okulun katıldığı bilgi yarışmasında Mimar Sinan Anadolu Lisesi yine farkını ortaya koydu.

MİMAR SİNAN ANADOLU LİSESİ GİRESUN BİRİNCİSİ
Reklam

Yaptığı başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Mimar Sinan, bilgi yarışmasında da birinciliği kimseye kaptırmadı.

Okul Müdürü Muhammet Sarı : “Geçen yılki bilgi yarışmasında da Giresun Fen, Keşap Fen ve Şebinkarahisar Fen Liseleriyle finalde yarışmış; İl ikincisi olmuştuk. Yarım bıraktığımız işi bu sene tamamlamak nasip oldu. Bu başarı; idare, öğretmen, öğrenci ve veli bütünleşmesi ile  inanmış bir ekibin her türlü engelleri aşarak, fedakar ve sistemli çalışarak sonuca ulaştığının göstergesidir.

Bu yılki yarışmada “Nurettin Canikli Fen ve Sosyal Bilimler Proje Anadolu İmam Hatip Lisesinin 2.; Görele Nihat Gürel Fen Lisesinin 3., Bulancak Fen Lisesinin 4. oldu. “Rakiplerimiz farklı; azmimiz, gayretimiz aynıydı.

Yarışmayı düzenleyen, İl MEM ve Koordinatör Okul Giresun Lisesine ve okulumuz idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerine katkılarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.