$ DOLAR → Alış: 6,26 / Satış: 6,29
€ EURO → Alış: 7,37 / Satış: 7,40

OFD’DEN ANLAMLI GECE

Görele Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş ve Belediye Başkanı Tolga Erener, Belediye ve Karadeniz Omurilik Felçlileri Derneği Görele Şubesi tarafından düzenlenen dostluk ve dayanışma gecesine katıldı.

OFD’DEN ANLAMLI GECE
Reklam

İskele Halı Saha Sosyal Tesislerinde engelli vatandaşlar ve hemşehrileriyle buluşan Belediye Başkanı Tolga Erener, Karadeniz Omurilik Felçlileri Derneği Görele Şubesinin çok önemli ve çok faydalı işlere imza attıklarını söyledi. Görele’deki engelli vatandaşların kendilerine halden anlamayı öğrettiklerini belirten Erener, şunları kaydetti:

“Önemli olan insanın fiziki engelinden ziyade gönlünde engelinin olmamasıdır. Bizim Görele’deki engelli arkadaşlarımız gönüllerindeki bütün engelleri kaldırmışlar ve var güçleriyle kendi durumdaki arkadaşlarına ellerinden geldiği kadarıyla hizmet etmeye çalışıyorlar. Bizlerde Görele Belediyesi olarak engelli vatandaşların her daim yanlarında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bu birlikteliğin önümüzdeki günlerde daha güzel organizasyonlarla taçlandırılacağını biliyorum. Buradaki arkadaşlar bizlere halden anlamayı öğrettiler. Ben herkese emeklerinden ve katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.