$ DOLAR → Alış: 6,26 / Satış: 6,29
€ EURO → Alış: 7,37 / Satış: 7,40

ÖZ: CUMHUR İTTİFAKI TARİH YAZACAKTIR

ÖZ: CUMHUR İTTİFAKI TARİH YAZACAKTIR
Reklam

MHP 27. Dönem Giresun Milletvekili Aday Adayı Av. Müjdat Öz, “Seçim çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyor ve milletimize Cumhur İttifakı’nı anlatıyoruz. 24 Haziran seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi ile Milliyetçi Hareket Partisi seçim ittifakı yaparak, ‘Cumhur İttifakı’ ünvanı altında seçime girecektir. Cumhur İttifakı’nın temel dayanağı Yenikapı Ruhunu oluşturan mili birlik ve kutlu yükseliş hedefidir. Kaygımız ülkemiz, derdimiz milletin huzuru, refahı, esenliği ve güvenliğidir. Arzumuz milletimizin beklentilerine cevap verebilmektir. Türkiye’ye bir daha 15 Temmuz ve benzeri hain girişimleri yaşatmayacak siyasi ve yönetim ortamını tesis ve temin etmektir. Türkiye’nin önünde tarihi bir seçim, bu kapsamda sandıktan doğacak talihli bir gelecek, millet iradesiyle tescili yapılacak güçlü bir yönetim gerçeği vardır. 24 Haziran demokrasi randevusuna artık sayılı günler kalmıştır. Cumhur İttifakı tarih yazacaktır” dedi.

MHP 27. Dönem Giresun Milletvekili Aday Adayı Av. Müjdat Öz, “Büyük Türkiye’ye giden yol bizzat Cumhur İttifakı’ndan geçmektedir. Cumhur İttifakı; ülkemizin kalkınması, milletimizin refah ve huzurunu teminidir” dedi.

Öz, “Cumhur İttifakı; demokrasi, insan hakları ve hukukun üstünlüğüne, milli birlik ve kardeşlikte uzlaşmaya açılan siyaset penceresidir.

Cumhur İttifakı; Türkiye Cumhuriyeti’nin beka ve birliğini yüksek bir sadakat ve yürekli bir mücadele ruhuyla savunacak, ülkemizin geleceğini millet iradesinden aldığı güçle güvenceye kavuşturacaktır. İhanete ve Türkiye düşmanlarına karşı dirilen milli ruh, Cumhur İttifakı ile Türkiye’yi ileriye taşıyacaktır.

Siyaseti karaborsaya çeviren, karmaşık zihniyetleriyle sistem bunalımı, hatta rejim krizi çıkarmak için ellerini ovuşturan müflis siyaset erbabına Türk milleti hak ettiği cevabı verecek, demokratik bedeli ödettirecektir.

24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimlerinin ülkemiz, milletimiz, siyasi partilerimiz, demokrasimiz ve Türk-İslam alemi için hayırlı olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.