$ DOLAR → Alış: 6,26 / Satış: 6,29
€ EURO → Alış: 7,37 / Satış: 7,40

SAADET PARTİSİ ÇALMADIK KAPI BIRAKMIYOR

Saadet Partisi Giresun milletvekili adayları Bekir Demirkaya ve Göksel Güneş seçim çalışmaları kapsamında Bulancak sanayi esnafından destek istedi.

SAADET PARTİSİ ÇALMADIK KAPI BIRAKMIYOR
Reklam

Bulancak sanayi sitesindeki esnaflarla sohbet eden ve onları kucaklayan Milletvekili adayı Göksel Güneş; “Sessiz bir çoğunluk var. Toplum sessiz. Şikâyetini söyleyemediği için sessiz. Sorulduğu zaman iktidarın hoşuna gitmeyecek bir kelimeyi söylemekten korktuğu için sessiz. Mütefekkir rahat değil, fikrini rahat ifade edemediği için. İşadamı rahat değil, gazeteci rahat değil, memur rahat değil. İnsanlar fikir ve düşüncelerini söylemekten çekiniyorlar. Bunlar çoğunlukla Saadet Partisine oy vermeyi kafalarına koymuş olanlar” dedi. İnsanların bugünkü problemlerinin ancak Saadet Partisi tarafından çözüleceğine inandıklarını söyleyen Göksel Güneş şunları kaydetti;
“bundan dolayıdır ki alttan gelen bir dip dalga var. Bu seçimlerde dip dalga Saadet Partisi için su yüzüne çıkacak. Fikirler değişecek. Sessiz bir feryat sandıklardan yükselecek, ciddi bir değişiklik meydana gelecek ve bu değişiklik Türkiye’yi ileriye taşıyacaktır.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.