$ DOLAR → Alış: 4,75 / Satış: 4,77
€ EURO → Alış: 5,49 / Satış: 5,52

SEVGİ EVLERİ SAKİNLERİNİ SEVİNDİRDİLER

SEVGİ EVLERİ SAKİNLERİNİ SEVİNDİRDİLER
Reklam

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları’nın eşi Dr. Serpil Sarıfakıoğulları, Huzurevi ve Sevgi Evleri’nden gelen misafirlerle sinema filmi izledi.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünce 42’ncisi düzenlenen Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında 17 Nisan Salı günü saat 18:30’da G-City ‘de vizyona giren “Can Feda” filmini Huzurevi ve Sevgi Evleri sakinleriyle birlikte izleyen Vali eşi Sarıfakıoğulları, sinema öncesi ve sonrası kendileriyle yakından ilgilenerek bir süre sohbet etti.

Böyle bir organizasyonla Huzurevi ve Sevgi Evinden gelen misafirlerle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti belirten Sarıfakıoğulları, ülkemizde en hızlı gelişen sektörler arasında yer alan turizm konusunda toplumda farkındalığı arttırmak, doğal, tarihi ve kültürel varlıkları sürdürülebilir turizm ilkeleri doğrultusunda turizmde değerlendirmek, turizm bilincini oluşturmak ve halkın turizm hareketlerine daha etkin katılımım sağlamak amacıyla 42’nci Turizm Haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen etkinliklerde emeği geçenleri kutladı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.