$ DOLAR → Alış: 5,99 / Satış: 6,01
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

SGK’DAN GİRESUNSPOR’A ÖDÜL

Sosyal Güvenlik Kurumu Giresun İl Müdürü Erdal Özdemir, SSK primlerini zamanında ödeyen Giresunspor’a ödül verdi

SGK’DAN GİRESUNSPOR’A ÖDÜL
Reklam

Sosyal Güvenlik Kurumu Giresun İl Müdürü Erdal Özdemir, Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ ve yönetim kurulunu ziyaret etti.

Özdemir, burada yaptığı açıklamada, “16 Mayıs’ı Sosyal Güvenlik Haftası olarak kutluyoruz. Bu yılda bu haftayı kutladık. Bu yılda ilimiz dahilinde primlerini zamanında ödeyen, çalışanların haklarını koruyan işyerlerimize biz plaket veriyoruz. Bu yılda ilimizin kulübü Giresunspor’a bu plaketi vermeyi hedefledik. Bütün futbolcuların primleri eski SSK borçlarıyla birlikte zamanında yaptılar. Bu da kurumumuz tarafından takdirle karşılanan bir durum. Teşekkür ediyor başarılar diliyorum.” dedi.

Başkan Bozbağ da, “Öncelikle sayın müdürüme müdür yardımcılarına ve çalışanlara çok teşekkür ediyorum. Çok anlamlı bir ödül bizim için tüm camia adına bu ödülü alıyorum. Bunlar güzel şeyler. Her kulübe her yönetime nasip olmayacak şeyler. 2 milyonun üzerinde SSK’ya para ödedik. Giresunspor bu UEFA lisanlarını bu mali kriterleri boşa almıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bunlar kolay işler değil. Bunu hep beraber başardık. Bizler bu mevkilerde gelip geçiciyiz, önemli olan bu memleketin takımının ayakta kalmasıdır. Ödül için teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.