$ DOLAR → Alış: 5,99 / Satış: 6,01
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

TOPKAR: EN BÜYÜK SORUN KUTUPLAŞMA

TOPKAR: EN BÜYÜK SORUN KUTUPLAŞMA
Reklam

Saadet Partisi Milletvekili Adayları seçim çalışmalarını gece gündüz, dur durak demeden sürdürüyor. Doğankent ilçesini ziyaret eden milletvekili adayları Bekir Demirkaya ve Hayati Fikri Topkar’a İl Başkanı Abdulkadir Bektaş ve İl Yönetimi üyeleri iştirak ettiler.

Doğankent ilçesinde Pazar yerindeki vatandaşlarla sohbet eden adaylar, Saadet Partisinin yanlışları ortaya koyup, çözüm yollarını gösterdiğini eğer bunları yapmazlarsa üzerlerinde vebal kalacağını söylediler.

Milletvekili adayı Hayati Fikri Topkar ülkemizin ne büyük sorununun Kutuplaşma ve kamplaşma olduğunu belirterek; “hükümet kendileri gibi düşünmeyenleri hain diye sıfatlandırmaktan çekinmiyor. Benim tarafımda değilsen ülke düşmanısın, teröristsin diyerek dışlıyor. Hâlbuki biz bir aileyiz, içimizde farklı düşünenler var diye onları dışlayamayız, onlara düşman muamelesi yapamayız. Bu şekilde davranırsak eğer, bu memlekette huzur olmaz, problemler çözülmez. Yanlışa yanlış diyemeyen bir zihniyetin problemleri çözmesi kesinlikle mümkün değildir” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.