$ DOLAR → Alış: 5,99 / Satış: 6,01
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

VETERINERLIK ÖĞRENCILERI ERZURUM’DA

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu (MYO) Veterinerlik Bölümü Erzurum Aşkale Nail Cinisli Tarım Hayvancılık İşletmesine eğitim gezisi düzenledi. 

VETERINERLIK ÖĞRENCILERI ERZURUM’DA
Reklam

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu (MYO) Veterinerlik Bölümü öğrencileri Öğr. Gör. Mehmet Akif Sarı koordinasyonunda Erzurum Aşkale ilçesinde bulunan Nail Cinisli Tarım Hayvancılık İşletmesine eğitim gezisi düzenledi.
Doğu Anadolu bölgesinin ve ülkemizin hayvancılık alanında en önemli illerinden biri olan Erzurum’da bulunan işletmeye Erzurum Atatürk üniversitesi veteriner fakültesi hayvan besleme ve yem bilgisi anabilim dalından Prof.Dr. Armağan Hayırlı hoca eşliğinde öğrencilerimize uygulamalı olarak bilgiler verildi. Prof.Dr. Armağan Hayırlı Alucra’dan gelen öğrencilere teori olarak anlatılan bilgileri işletmede yerinde anlatarak öğrencilerimiz için çok önemli bir deneyim kazandırdı. Öğleden sonraki incelemelerde ise Veteriner Teknikeri Hakan Çamcı eşliğinde hayvanlar üzerinde uygulamalı eğitim gerçekleşti.
Şirketin üst düzey yöneticisi Mete Ertürk tarafından ağırlanan öğrencilerimiz, eğitimler ve uygulamaların sonunda Alucra’ya dönmek için yola çıktılar.
Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu Veterinerlik Bölümü öğrencileri eğitim gezisi esnasında her türlü desteği ve yardımı gösteren Prof.Dr. Armağan Hayırlı hocamıza, Veteriner Teknikeri Hakan Çamcı’ya ve işletme sahibi Mete Ertürk’e gösterdikleri misafirperverlik ve yardımları için teşekkürlerini ilettiler.

HABER&FOTO: KADİR BEKİROĞLU

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.