$ DOLAR → Alış: 6,26 / Satış: 6,29
€ EURO → Alış: 7,37 / Satış: 7,40

‘YÜREKLİ OYUNCULARIN PEŞİNDEYİZ’

Transfer piyasasında astronomik rakamların havada uçuştuğunu ifade eden Çotanakların Başkan Yardımcısı Özkul, “Futbolu para değil, yürek oynuyor. Giresunspor olarak biz pahalı değil, yürekli oyunculardan kurulu bir takım oluşturmak istiyoruz” dedi.

‘YÜREKLİ OYUNCULARIN PEŞİNDEYİZ’
Reklam

Giresunspor Kulüp Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, transfer piyasasında çok yüksek rakamların telaffuz edildiğini söyledi.

Futbolun para değil yürek işi olduğuna dikkati çeken Özkul, “Transfer piyasasında gerçekten akıl almaz rakamlar dolaşıyor. 1,5 milyonlar, 2 milyonlar havada uçuşuyor. Bu rakamlara oyuncu transfer etmek kulübün geleceğine ipotek koymak demektir. Biz bu zamana kadar Giresunspor’un geleceğini tehlikeye sokacak hiçbir şeye imza atmadık, bundan sonrada atmayız. Bir oyuncunun bedeli vardır, sizde o oyuncunun bedelini öder ve transfer edersiniz. Ancak bir futbolcuya bedelinin üzerinde ödeme yapmak bizim yönetim anlayışımızda yok. Zaten sahada para değil yürek oynuyor. Biz Giresunspor olarak pahalı değil, yürekli oyuncuların peşindeyiz. Diğer kulüplerin transfer politikaları da bizi ilgilendirmiyor. Biz kendi işimize bakıyoruz. Biz Giresunspor’un şartlarına uyacak, Giresun’u benliğinde hissedecek, Giresunspor için sahada terinin son damlasına kadar savaşacak oyuncuların peşindeyiz. 2018-2019 sezonunda herkes savaşan bir Giresunspor izleyecek” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.